1 Günde İmplant Fiyatı

1 Günde İmplant fiyatı

1 Günde İmplant Fiyatı ; eksik dişlerin kalıcı olarak yerine konması için hem geleneksel hem de aynı gün implantlar kullanılır. Konvansiyonel implantlar söz konusu olduğunda, diş hekimlerinin, çevresinde yeterli kemiğin oluşmasını sağlamak için yerleştirildikten sonra birkaç hafta beklemesi gerekir. Bu şekilde, sıkıca yerinde tutulacaktır. Öte yandan, çağdaş cerrahi becerilerdeki ilerlemelerle, diş hekimlerinin artık bunları hemen yüklemesine izin verilmektedir. Bu, sabit proteziniz üretilirken dişleriniz olmadan beklemek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Neden 1 Günde İmplant Yaptırmalıyım ?

İşte diş implantı yaptırmanız için birkaç neden:

  • Beklemeye Gerek Yok! – Bir günde dişlerle, hastalıklı, bozuk dişlerinizi veya eksik dişlerinizi değiştireceğimizden ve uygun bir değiştirme seçeneği planladığımızdan emin olacağız. Bu sayede kalıcı protezlerinizi sadece bir günde yaptırabilirsiniz.
  • Dayanıklılık – Çıkarılabilir protezlerin (sık sık onarım veya değiştirme gerektiren) aksine, bu yeni dişler kalıcıdır ve onarım gerektirmez. Yeni dişlerinize iyi bakarsanız ve hekimimizin talimatlarını uygularsanız, bir ömür boyu sürmeleri beklenebilir.
  • Doğal Duygu – Titanyum direkler, doğal diş köklerine benzer şekilde çene kemiğine yerleştirilir. Bir kez yerleştirildikten sonra, size kendi dişlerinizle sahip olduğunuz aynı doğal hissi ve rahatlığı vereceklerdir.
  • Çene Kemiği Hacminin Korunması – Çıkarılabilir protezler takmak, çene kemiğinizin önemli ölçüde emilmesine neden olabilir. Yeni kalıcı dişlerle, implantların çevresinde kemik oluşumu teşvik edilir ve böylece artık çene kemiklerinin yoğunluğu, gücü ve kalitesi korunur.
  • Çıkarmaya Gerek Yok –  Sabit protezler kalıcıdır ve çıkarılması gerekmez. İmplant destekli kalıcı dişlerinizin hijyenine tıpkı doğal dişleriniz gibi özen gösterebilirsiniz – sadece düzenli olarak fırçalayın ve diş ipi kullanın, herhangi bir sorun yaşamazsınız.
  • Sevdiğiniz Yiyeceklerin Tadını Çıkarın – Takma dişlere göre sahip oldukları bir diğer iyi avantaj, her türlü yiyeceği yeme kolaylığıdır, en sevdiğiniz yiyeceklerin tadını hemen çıkarabilirsiniz! Turkey Dental Tourism

Tam Ağız Rehabilitasyonuna Tek İmplant – Diş Değiştirme

İster sadece bir dişin, birkaçının veya tüm dişlerin değiştirilmesine ihtiyacınız olsun, bir günde dişler size hızlı, dayanıklı ve güvenilir bir diş değiştirme seçeneği sunar.

  • Tek Eksik Diş Değişimi – Tek bir eksik dişinizi sadece bir günde değiştirebiliriz.
  • Birden Fazla Eksik diş – İmplant destekli çıkarılabilir veya sabit protezlerin yardımıyla birkaç eksik dişi değiştirin.
  • Tam Ağız Rehabilitasyonu – Kalıcı protezler yardımı ile tam ağız restorasyonu.
  • All-on-four – Hibrit Protez – Bu tür protezlerde her çeneye dört titanyum direk yerleştirilir. Daha sonra üstlerinde tam bir protez desteklerler ve dişsiz bir kemerin tamamını restore etmek için kullanılırlar.

1 Günde İmplant Fiyatı 

Yerleştirme fiyatı diğer diş protez seçeneklerine göre daha fazladır. Bununla birlikte, aynı gün kalıcı diş almanın avantajlarına bakarsanız (beklememe, güç, rahatlık ve rahatlık gibi) Avantajlar tek dezavantajdan daha ağır basar.

İmplantlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?  Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp