Dental implantların faydaları nelerdir?

1-gunde-implant-tedavisi

Dental implantların faydaları nelerdir?
Günümüzde diş köprüleri ve kuronları, eksik diş veya dişlerin yerine en çok tercih edilen ve en yaygın olan seçenektir.

Aslında, diş implantları zaten doğal dişlerin rolünü mükemmel bir şekilde oynayanlar. Mükemmel doğal görünümlerine ek olarak, implantlar da kusursuz şekilde dişlerimizin işlevlerini yerine getirirler. Bu şekilde, oral boşluğa implante edilmiş yapay cisimleri kullanmayı unutabilirsiniz.

İmplantologlar tarafından yapılan yenilikçi implantlar, önceki komplikasyonlarla tedavi edilen sağlıklı bir gülümsemeye ihtiyaç duyan herkes için idealdir.

Emaye dışında, implant da diş kökünün yerini alır, böylece yumuşak dokuya güçlü ve dokunulmaz bir bağlantı sağlar.

Diş implantlarının temel avantajlarının ne olduğunu öğrenin, onları doğal dişler için ideal ve kalıcı bir ikame haline getirin:

  • Geliştirilmiş görünüm – implantlar kendi dişleriniz olarak işlev görecek şekilde tasarlanmıştır, bu yüzden öyle görünür ve hissederler.
  • İyileştirilmiş konuşma – diş problemleri veya eksiklikleri durumunda, konuşma çıkığının gerçekleşmesi tamamen normaldir. İmplantlar, dişlerin tüm başlangıç ​​fonksiyonlarını kalıcı olarak yerine getirir ve bu nedenle konuşmanızı da geliştirecekleri kesindir.
  • Rahatsızlık eksikliği – Dental implantlar kesinlikle rahattır ve örneğin protezlerde olduğu gibi geceleri de çıkarılması gerekmez.
  • Ucuz çiğneme – implant verildiğinde kendinizi yiyeceğe sınırlamanız gerekmez. Protezlerin aksine, vidalı implantlarla endişelenmeden rahatça çiğnebilirsiniz.
  • Ağızda kolay hijyen – Eğer diş implantları olduğunda elbette, diş satır gülümseme otomatik diş arası boşluklar dahil daha kolay temizlenen dişler, yapar, düzenli bakacağız.
  • Dayanıklılık – Pratikteki implantlar dişleriniz için sadece uzun bir süre değil, bir ömür boyu bile ideal yerine geçebilir.
Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp