Fransa İmplant Diş

Fransa İmplant Diş

Fransa İmplant Diş maliyetleri Türkiye’ye ye göre çok yüksek olduğundan dolayı Fransa ve diğer ülkelerden, diş tedavisi ve tatil planlaması ile bir çok hasta gelmektedir. İlk neden maliyet olsa dahi Türkiye ağız ve diş sağlığı konusunda bir çok dünya ülkesine göre gelişmiş durumda olması ve alanında uzman hekimlerinin olması tercih sebebi olmaktadır.

Fransa’dan İmplant Diş Tedavi Randevu Kolaylığı  ile  çene röntgeninizi bize WhatsApp, E-mail ve ya posta yolu ile ulaştırarak tedavi planlamasını ve maliyet bilgisi edinebilirsiniz. Hemen bilgi almak için bize WhatsApp’tan ulaşabilirsiniz. WhatApp

Artık takma diş yok!

Diş İmplantları ve Köprüleri ile Tam Çene Restorasyonu

Türkiye’de Diş Tedavisi Fiyatları

Yurt dışında yaşayan Türk ve yabancı uyruklu vatandaşlarımız için yaşamış olduğu ülkeye göre gayet uygun olduğu için tatil ve sağlık seyahatini bir arada gerçekleştirmek için bir fırsat buluyor.  Siz de ihtiyacınıza göre bilgi almak için bize WhatsApp numaramızdan ulaşabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Dental İmplant Tedavi Süreci

Bir diş implantı bir diş kökünün yerini alan bir titanyum vidadır. Diş etinin altındaki kemiğe vidalanır. İmplant hastanın kemiğiyle bütünleştikten sonra, dayanak implant üzerine vidalanır ve taç dayanağın üzerine vidalanır. Kronlara ek olarak, sabit köprüler, sabit protezler veya çıkarılabilir protezleri (fazla protezler olarak bilinir) desteklemek için implantlar da kullanılabilir.

Karmaşıklığa bağlı olarak farklılıklar ortaya çıkabilse de, dental implant işlemi aşağıdaki aşamaları içerir.

1. İmplant koordinatörü ile tavsiye ve bilgi

İhtiyaçlarınızı , dental implant tedavileri ve maliyetleri hakkında öneri ve bilgi almak için bir implant koordinatörü ile telefonla tartışın . Aksi halde yüz yüze görüşmek; tesislerimizi görün ve tedavi seçeneklerini tartışın ve alın. Dental implantlara bu paha biçilmez girişten sonra, hastalar olası çözümler ve maliyetler hakkında daha iyi bir fikir sahibi olurlar. Bu sadece genel rehberliktir ve klinik bir değerlendirme ihtiyacının yerini almaz

Benzer maliyet karşılaştırması

İmplant konsültasyonunuz varsa ve bir tedavi planı sunmuşsanız, bize bir kopyasını e-posta ile gönderin, biz de ‘beğeniler için maliyet karşılaştırması’ sağlayacağız.

2. Dental İmplant Klinik Değerlendirmesi

İmplant diş hekimi ile yapılan diş implantı klinik değerlendirmesinde ağız sağlığı değerlendirilir. Hasta implantlar için iyi bir adaysa, kemiğin kalitesini ve miktarını değerlendirmek için bir diş koni ışını CT (CBCT) taraması yapılır.

İstişareyi takiben, bir implant koordinatörleri ile yapılan kısa bir toplantı, ilk randevunuzda / randevularınızda rezervasyon yaptırmak için tedavi masraflarını ve uygun zamanları ortaya koyacaktır.

İmplant dişçisinden bir kapak mektubu, tedavi seçenekleriniz ve maliyetleriniz, çizelgeleme, garanti, riskler ve bakım sonrası bilgilerinizi içeren resmi bir ayrıntılı tedavi planı izler.

3. Cerrahi Aşama Dental İmplant Yerleşimi

3D dental kemik ışını CT (CBCT) Kullanımı Yerleşimi yönlendirmek ve kullanılacak implant tipini belirlemek için görüntüleri tarayın, bir titanyum implant dikkatlice dişeti altındaki kemiğe vidalanır ve çözülebilir dikişler kullanılarak dikilir. Bazen hemen bir iyileştirme kapağı yerleştirilir, bu da restorasyon aşamasında bunu yapma ihtiyacını azaltır.

Gerekli görüldüğü takdirde, bu aşama başarısız dişlerin çıkarılması ve / veya kemiğin olmadığı yerlerde kemik restorasyonu ile devam ettirilebilir.

4. Diş İmplantı Entegrasyonu

Entegrasyon kuron, köprü veya takma dişi diş implantı / slerine güvenli ve güvenli bir şekilde geri yüklemek için gereken süredir.

Bu süre zarfında, diş implantı hastanın kemiğiyle bütünleşir – buna “osseointegrasyon” denir ve hastanın tedavi planına bağlı olarak 1 ila 3 ay sürebilir.

5. Restorasyon

Restorasyon taç, köprü veya protezin yaratıldığı ve dental implant / ların üzerine yerleştirildiği aşamadır.

Bu aşama, aralarında yaklaşık iki hafta olacak şekilde (karmaşıklığa bağlı olarak) 2 – 6 randevu alır ve şunları içerir:

  1. Diş implantı ortaya çıkarmak ve iyileşme abutmenti yerleştirmek.  Bazen, bu prosedür implant yerleştirme ile aynı anda yapılır.
  2. Bitişik dişlere karşı son izlenimlerin ve renklerin eşleştirilmesi
  3. Isırık kaydı – tıkanmanın (ısırık) rahat olmasını sağlamak.  Tüm durumlar için gerekli değildir.
  4. Deneyin – yeni taç, köprü veya takma dişte denemek – sonra herhangi bir ayarı laboratuara geri göndermek.  Tüm durumlar için gerekli değildir.
  5. Son oturuş – dayanağı ve kronu, köprüyü veya takma dişi yerleştirmek.

Optimum estetik bir sonuç için, kuronları, köprüleri ve protezleri imal etmek için yüksek vasıflı diş teknisyenleri ile birlikte çalışıyoruz.

6. Bakım sonrası

İmplant tedavi planınız kuronlar yerleştirildiğinde bitmez.

Ağız sağlığını korumak ve implantlarınızın ömrünü uzatmak için iyileştirilmiş bir hijyen rejimi izlemeniz zorunludur.

Bu, öngörülen teknikleri izleyerek evde en az 6 ayda bir hijyen terapisti ziyaret ederek ve implantları, diş etlerini ve hijyen seviyelerini yıllık olarak değerlendirerek evde gelişmiş bir hijyen rejimi anlamına gelir.

Fransa İmplant Diş Fiyatları

İmplant Marka ve Fiyatları güncel bilgilerini almak için WhatsApp üzerinden iletişime geçerek size yardımcı olacak olan danışmanımız bilgilendirme yapacaktır.

Randevu ve Muayene Artık Çok Kolay

Randevu almak ve ya detaylı bilgi edinmek için WhatsApp üzerinden direk bilgi alabilir ve merkezi konumda olan kliniğimize gelerek 15 dk gibi bir sürede bu hizmeti alabilirsiniz.

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp