İmplant Markaları ve Fiyatları

implant-markalari

İmplant Markaları ve Fiyatları

İmplant Markaları ve Fiyatları:İmplant diş tedavi yöntemi ana dişe en yakın çiğnemeyi sağladığından ve ömür boyu kullanımı olduğundan dolayı artık daha çok diş eksiği olan hastalar tarafından tercih edilmektedir. İmplant yaptıracak olan hastaların, tedaviye başlamadan önce merak ettiği ve araştırdığı konuların başında İmplant Markaları ve Fiyatları bulunmaktadır.

İmplant Markalarını Araştırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Öncelikle daha önce implant tedavisi yaptıran hastalardan bilgi alarak referans markalarınızı seçebilirsiniz,
  • Referans aldığınız markaların bütçenize uygun olması,
  • Patentli ve bilinirliği yüksek olması,
  • Ömür boyu garantili olması,
  • Uygulamayı yapacak olan hekim tarafından uygulamaya elverişli olması,
  • Garanti belgesi mutlaka olmalıdır.

Günümüzde yüzlerce implant markası olmasına rağmen tercih edilen ven iyi implant markalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kullandığımız Markalar

İsveç Marka İmplant : Nobel Biocare 
İsveç Marka İmplant : Astra Tech

En İyi İmplant Markaları

ITI (straummann): Dünya çapında marka bilinirliği en yüksek ve en prestijli implant en eski ve en köklü implant markasıdır. Straumann implantın merkezi İsviçre Basel’dir.

Nobel Biocare (branemark): İsveç merkezli olan Nobel Biocare, 1965 yılından itibaren oldukça köklü ve tanımış implant markalarından biridir.

OSSTEM ve Hiossen:  İmplantın kendisi ve çevresindeki kemik dokusu arasında mükemmel bir ossoinentrasyon sağladığı kanıtlanmıştır. OSSTEM implant sistemleri üstün yüzey özellikleri sağlar elektron mikroskobu incelemelerinde kalıntı maddelerden tamamen arındırıldığı gösterilmiştir.

Bego: Almanya kökenli firmanın üretimleri yine Almanya’dadır.

Astra Tech: İsveç üretimli bu marka switch platformlu implantlar içinde en fazla tercih edilen implant markalarından biridir.

CSM: Güney Kore’de üretilen bu implant markası, switch platfomlu olup kemiğin 0,5 mm daha içine gömülerek yerleştirilen sub merged implantları kemikle mükemmel ilişki kurmaktadır.

IBS: Güney Kore’de üretilen bu implant markası, kendi çapında çok özgün bir sistem geliştirmiştir. Tasarımında implant boyun bölgesinin hemen altında çok geniş platformlu ters açılı bir yiv bulunmaktadır.

Biomet3i: Biometri 3i Amerika Birleşik Devletleri’nde ürtetilmektedir. Özellikle Amerika kıtasının en tanınmış ve yaygın implant markası konumundadır.

İmplant Markaları ve Fiyatları:

İmplant Marka ve Fiyatları güncel bilgilerini almak için WhatsApp üzerinden iletişime geçerek size yardımcı olacak olan danışmanımız bilgilendirme yapacaktır.

Yerli implant markaları neler?

Türkiye’de implant üretimi İzmir’de başlamış olduğu andan itibaren İstanbul ve diğer illerimizde üretime dahil olmuştur.

Yerli üretim implant tercih etmeden önce lütfen hekiminize danışarak bilgi alınız.

Randevu ve Muayene Artık Çok Kolay

Randevu almak ve ya detaylı bilgi edinmek için WhatsApp üzerinden direk bilgi alabilir ve merkezi konumda olan kliniğimize gelerek 15 dk gibi bir sürede bu hizmeti alabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Şişli İmplant Fiyatları , Mecidiyeköy İmplant FiyatlarıBomonti İmplant Fiyatlarıİstanbul İmplant FiyatlarıTürkiye’de İmplant Fiyatları ,

Beşiktaş İmplant FiyatlarıEtiler İmplant Fiyatları

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp