İstanbul İmplant Merkezi

istanbul-implant-Merkezi

İstanbul İmplant Merkezi , ağız ve diş sağlığına kolay ulaşabilmeniz adına İstanbul’un kalbi olan Mecidiyeköy’de bulunmaktadır.

Merkezimizde  size hızlı ve en uygun bütçe ile hizmet vermekteyiz. Size uyan saatlerde muayene ve röntgen çekimi yaparak 15 dk içerisinde diş planlamanızı yapmaktayız.

Son dönemlerde Diş İmplant Tedavisinin yaygınlaşması ile artık hastalarımız FDA Onaylı ve Ömür Boyu garantili implant tercih etmektedir. Çünkü implant ana dişinize en yakın çiğneme hissini vermektedir. Kaplama olarak porselen ve zirkonyumu tercih edebilirsiniz.

İstanbul İmplant Merkezi : İmplant Yapım Süreci

1 Günde İmplant yaptırmak artık mümkün olmaktadır. İmplantlarınız takıldıktan sonra iyileşme ve çene uyum sürecinde ağız bakımınız ile ilgili bilgiler vererek sizi yönlendirmekteyiz. İmplantlarınız tercih ettiğiniz kaplama yöntemi ile kaplandıktan sonra ilerleyen zamanlarda size ücretsiz destek vermeye devam ediyoruz.

İmplant Fiyatları

İmplant Diş Fiyatları ile ilgili bilgiye daha önceki yazılarımızda ulaşabilirsiniz. Yine de kısaca bilgilendirmek gerekirse;

2019 yılında implant fiyatları, yasalar gereğince Türk Diş Hekimleri haricindeki diğer kurum ve kuruluşların implant fiyatı vermelerini yasaklamıştır. Diş implantı yaptırmak isteyenlerin WhatsApp üzerinden ya da telefon açarak bilgi almasını rica etmekteyiz.  Fakat sorularınıza yarımcı olabilmek için  TDB’nin açıklamış olduğu fiyat bilgisini paylaşabilmekteyiz.

TDB 2019 Temmuz İmplant Hariç Fiyatlar KDV Dahil %8
Kemik İçi İmplant (Tek Silindirik İmplant Ücreti Hariç)  1380 TL
Sert doku greftleme ( kemik tozu ücreti hariç )  620 TL
Overdenture İmplant Ücreti Hariç (Tek Çene)  2530 TL
İmplant Çıkartılması  540 TL
Veneer Kron ( Zirkonyum) ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç ) 525 TL
Veneer Kron ( Porselen ) ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç ) 525 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen )  1105 TL
Diş Çekimi  145 TL
Gömülü Diş Çekimi  475 TL

Yurt dışından Gelecek Olanlar İçin 1 Günde Diş
Yurt dışından Gelecek Olanlar için 1 Günde İmplant Diş Tedavisi , kendi yaşadıkları ülkelerin mevcut şartlarına göre uygun bir fiyat oluşturmaktadır. Bu nedenle yurt dışından gelen hastalarımız hem tatil yapıp hemde dişlerini yaptırmak için bizi ziyaret etmektedir.

Randevu ve Muayene Artık Çok Kolay

Randevu almak ve ya detaylı bilgi edinmek için WhatsApp üzerinden direk bilgi alabilir ve merkezi konumda olan kliniğimize gelerek 15 dk gibi bir sürede bu hizmeti alabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Şişli İmplant Fiyatları , Mecidiyeköy İmplant FiyatlarıBomonti İmplant Fiyatlarıİstanbul İmplant FiyatlarıTürkiye’de İmplant Fiyatları ,

Beşiktaş İmplant FiyatlarıEtiler İmplant Fiyatları

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp