İsviçre İmplant Diş

isviçre implant diş

İsviçre İmplant Diş

İsviçre İmplant Diş Tedavisi, Türkiye’ de tatil ve diş tedavisi planlayan tüm hastalarımıza hizmet vermek için planlanmıştır. Merak ettiklerinizi WhatsApp aracılığı ile sorabilir ve ya bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

İmplant Diş Tedavi Planlaması

İmplant tedavisi Avrupa ülkelerine bakıldığında Türkiye’de bu süreç daha hızlı ve daha ekonomik olmaktadır. İsviçre’de yaşayan Türk vatandaşların hem tatil hem de implant tedavisi yaptırabilmektedir. Türkiye’ de implant tedavisi  uygun fiyatlarla kusursuz gülüşlere sahip olmak artık çok kolaydır. Yurt dışında yaşayan ve  Türkiye’de implant diş tedavisi planlayan hastalarımıza e-mail, canlı görüşme, telefon ya da WhatsApp ile bizimle iletişim kurabilir, diledikleri zaman dilimi için randevu oluşturabilirler. Yaşadıkları bölgede panoramik röntgen çektirerek, WhatsApp aracılığı ile Estetik İmplant Merkezi olarak bize ulaştırabilirsiniz. WhatsApp numaramıza sağda ki butona tıklayarak merak ettiklerinizi sorabilir ve sizi en hızlı ve en iyi şekilde yönlendirerek Yurt dışı hastalarımız için  görevlendirilmiş olan danışmanımız ile Türkiye’ye gelmeden İmplant diş fiyatları konusunda net bilgi sahibi olmanız mümkündür.

İmplant Diş Tedavi Randevu Kolaylığı

İsviçre’den bize ulaşarak Estetik İmplant Merkezinde implant diş tedavisi için en uygun randevu gününüzü planlayabilirsiniz.

İsviçre’den Türkiye’ye implant diş tedavisi için gelmek isteyen, tedavi olmayı tercih eden tüm hastalarımıza özel konaklama ve transfer ile ilgili yardımcı olmaktayız.Siz uçak biletinizi aldığınızda size özel olan asistanımız ile Türkiye’ye uçağınız indiği andan itibaren sizi karşılayan, ağız ve diş kliniğimize özel transfer aracı bulunur. Yurt dışı destek birimi sorumlumuz, sizi yormadan tüm süreçlerinizi etkin bir şekilde yöneterek, ülkemizde keyifli bir dönem geçirmenizi sağlar.

Türkiye’de İmplant Tedavisi – İsviçre’den Türkiye’ye İmplant Tedavisi

Türkiye’de İsviçre’ye göre daha uygun fiyata diş implantı yaptırma kolaylığı, İsviçre’de yaşayanların ülkemizi dental turizm amaçlı gelmelerinde büyük rol oynuyor.

İmplant Diş Fiyat Karşılaştırması

İsviçre ile Türkiye arasında implant diş fiyat karşılaştırması yaparken öncelikli olarak aynı tedavi uygulamasının aynı marka implant dişler ile karşılaştırmaya dikkat etmek gerekiyor. Bu karşılaştırma birçok konuda avantajlı olduğunuzu size hissettiriyor. Çünkü, Türkiye’deki implant tedavi maliyetlerinin İsviçre ve diğer ülkelere göre oldukça hesaplı olduğu göze çarpıyor. Türkiye’de gerçekleştirilen dental implant diş tedavi uygulamalarını, İsviçre’deki implant diş klinik fiyatlarının üçte bir fiyatlarına yaptırmak son derece kolaydır. Dünyanın önde gelen ağız ve diş tedavi merkezlerinin kullandığı kaliteli ve güvenilir implant tedavi hizmetini en uygun maliyetle alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un en lüks otellerinde konaklarken, unutulmaz bir tatil deneyimini de tadabilirsiniz.

İsviçre’ye Göre Türkiye’de İmplant Diş Tedavisi Neden Daha Uygundur?

İsviçre’ye göre Türkiye’de implant diş tedavi hizmetleri çok daha uygun fiyatlıdır. Çünkü diş klinikleri ya da ağız ve diş sağlığı merkezlerine implant malzemelerinin satışı yapılırken, o ülkenin mevcuttaki ekonomik koşullarına göre fiyat belirlenmiş oluyor. Kısacası aynı marka implant uygulaması bile olsa, İsviçre’deki diş kliniklerinde maliyetinin, Türkiye’deki implant kliniklerine göre çok daha yüksek olduğu anlaşılıyor.

İsviçre İmplant Diş

Türkiye’de İmplant Tedavisi

İmplant Diş Fiyatları

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp