Nobel İmplant

Nobel implant

Nobel Biocare, implant bazlı diş restorasyonlarında önde gelen bir yenilikçidir. Active and Replace gibi implant çözümleriyle implant teknolojisinde gerçek bir dünya lideridir. Tek diş restorasyonlarından All on 4 gibi yaşamı değiştiren çözümlere kadar Nobel, gerçekten önemli olan şeyler için yenilikler yapıyor.

Nobel Biocare’in Nobel Active implantı, “yüksek birincil stabilite ve estetik mükemmellik için tasarlanmış benzersiz bir implanttır”. Nobel, sürekli olarak yeni teknolojilere öncülük eder ve sürekli olarak, doğrudan hasta faydalarına dönüşen ilerlemeler ve iyileştirmeler yapar. Nobel ile olan ilişkimiz, takdir edeceğinizi düşündüğümüz çok cazip bir fiyata Nobel Active ve Nobel Replace implantları sağlamamıza olanak tanır.

Nobel diş implantları hakkında biraz daha anlamanıza yardımcı olacak bazı bilgiler.

 

Nobel Active
Nobel Biocare tarafından üretilen Nobel Aktif İmplant, konumlandırılırken kendi yolunu gerçekten kesmek için özel bir şekilde çalışır. Nobel Aktif implantlar, bir implantın ekstraksiyon sonrası yerleştirilmesi gereken durumlar için idealdir. Elbette, çekim sonrası yerin implantın yerleştirilmesi için yeterli olması gerekir.

All-On-4 sistemi için, aynı zamanda, çoklu-ekstraksiyonun çoklu yerleştirme stratejisi ile birlikte olağan durumu nedeniyle Nobel Aktif implant kullanımını da arıyoruz.

Nobel Replace Implant’ı Nobel Biocare ve orijinal konik implant Replace Select ile değiştirin. Replace Select, doğal diş kökü şeklini taklit eder. Tüm yükleme protokollerinde yüksek ilk kararlılık için tasarlanmıştır.

İmplant Tedavisinin  Avantajları

Doğal dişlerini kaybeden kişilerin implant sayesinde daha fonksiyonel bir diş yapısına sahip olması mümkündür. Titanyum diş kökü çeneye doğru şekilde yerleştirildiğinde çene yapısında bir problem oluşmamaktadır. Renk olarak diğer dişlerden farksız olması, ve sunduğu estetik alternatifler tedavinin tercih edilmesinde başka bir sebep oluşturmaktadır. Tüm bu avantajlar ve olanaklar durmaksızın geliştirilen yöntemler ve tekniklerle birlikte implant tedavisi önerilen vaka sayısını gün geçtikçe arttırmaktadır.Her tedavide olduğu gibi implant çözümlerinde de önceliğimiz fiyat-performans optimizasyonudur. Makul ve adil ücretle bu tedaviyi gerçekleştirmek ve insanların yaşantısının olumlu etkilenmesi mümkün hale gelecektir. Tüm bu özellikler sorunsuz bir şekilde hastalarımıza sunulacak ve insanların sosyal hayatına aynı gün içerisinde dönmesi mümkün hale getirilecektir.

İmplant Tedavisi Güvenli Mi?

Ehil hekimler tarafından röntgen ve tomografi ile titiz bir muayene sonrası, hastaların özel şartları da değerlendirilerek önerilen implnat tedavisi  tamamen güvenlidir. Bu tip bir tedavinin güven problemi oluşturmaması, birçok kişinin bu tedavi yöntemini tercih etmesine sebebiyet vermiştir. İmplant tedavisi sayesinde hastalar tüm dişlerini kullanılabilmekte ve ömür boyu aynı dişi kullanabilmektedir. Dişin lekelere karşı dayanıklı olması, estetik görünümün bozulmasını engellemektedir. Normal diş rengiyle aynı olması ve estetik  açıdan sunduğu seçenekler, rahatça kullanılmasına sebebiyet vermektedir. İnsanlar implant ile sosyal yaşantılarına özgüvenle ve sağlıkları şekilde aynı gün içerisinde dönebilmektedir.

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp