1 Günde İmplant Tedavisi

1 Günde İmplant Tedavisi

1 günde implant tedavisi ile ilgili merak etttiğiniz soruların cevaplarına ulaşabileceksiniz:

  • Eksik veya başarısız dişler için rahat ve kalıcı bir değiştirme seçeneği mi arıyorsunuz?
  • Mevcut protezlerinizden memnun değil misiniz? 
  • Ya bu dişleri bir günde kalıcı restorasyonlarla değiştirebilseydiniz?

Evet, mucize bitti. Modern diş hekimliği tekniklerini kullanarak, utanmadan ve zorlanmadan sadece yemek yiyip tekrar konuşmakla kalmayacak, aynı zamanda bir gün içinde yine o güzel gülümsemeye sahip olacaksınız! 

 

 

BİR GÜNDE YENİ DİŞLER OLABİLİR Mİ?

Sonlandırılması haftalar gerektiren geleneksel restorasyonların aksine, aynı gün restorasyonlar diş hekimine tek bir ziyarette yapılır. Yoğun bir çalışma veya seyahat programı olan veya uzun bir iyileşme dönemi istemeyen herhangi biri bu prosedürü ideal bulacaktır. Aynı gün diş implantı ile yemeklerin tadını çıkarmaya ve hemen tekrar gülümsemeye başlayabilirsiniz. En kaliteli kalıcı diş replasmanına sahip olabilir ve beklemenize gerek kalmaz. 

1 GÜNDE DİŞ İMPLANTLARI NASIL YAPILIR?

  • Aynı Gün Yerleştirme Randevunuzdan Önce – Randevunuzu kalıcı bir diş replasmanı için planlamadan önce, kurul onaylı bir diş hekimi, aynı gün ile geleneksel bir diş implantının sizin için uygun olduğundan emin olmak için kapsamlı bir muayene yapacaktır. Uzman ayrıca yapay kökün yerleştirilmesinin yanı sıra çene kemiğinin durumunu değerlendirmek için X-ışınlarına ve CBCT (Koni ışınlı bilgisayarlı tomografi) ve 3D dijital görüntüleme gibi diğer raporlara da bakacaktır. Önceden yapılan dikkatli planlama, fikstür yerleşiminizi kolaylaştıracak ve uygun yerleşimi sağlayacaktır.
  • Randevu Gününüzde – Her şey hazır olacak; Diş Hekimliği En İyisinde prosedür için geldiğinizde dayanak, geçici kuron ve diğer tüm aletler hazırlanacaktır . Diş yerleştirme cerrahi bir işlemdir ve ameliyattan önce anestezi gerektirir. Diş hekimimiz, işlemin beklenen süresine bağlı olarak lokal sedasyon veya genel anestezi arasında seçim yapabilir. Tamamen sakinleşip ağrısız olduğunuzda, diş hekiminiz yeni kökleri dikkatlice yerine yerleştirecek ve prefabrike protezleri sabit köprüye bağlayacaktır.

Hem geleneksel hem de bir günlük diş restorasyonları, kaybedilen dişlerin kalıcı olarak yerine konması için kullanılır. Geleneksel restorasyonlar için, diş hekimlerinin implantı yerleştirdikten sonra onu yerinde tutmaya yetecek kadar kemik oluşumunun gelişmesini sağlamak için birkaç hafta beklemesi gerekir. Bununla birlikte, modern cerrahi tekniklerdeki gelişmeler artık diş hekimlerinin yeni restorasyonları hemen yerleştirmesine izin vermektedir.

 

TAM AĞIZ RESTORASYONU TEK İMPLANT – DİŞ DEĞİŞTİRME

Bir günde dişler, ister tek bir dişe, ister birden fazla dişin yenilenmesine ihtiyacınız olsun, size güvenilir diş replasmanı sunar.

  • Bir Eksik Diş Değişimi -1  Günde Yapılabilir.
  • Birden Fazla Eksik diş – İmplant destekli hareketli veya sabit protezler yardımıyla değiştirilebilir.
  • Tam Ağız Restorasyonu– Kalıcı protezler yardımı ile restore edilebilir.
  • All-On Four – All On Four – Her çeneye dört direk yerleştirilir ve bu daha sonra tam (dişsiz) bir arkın yeniden oluşturulması için üzerlerinde tam bir protez destekler.

1 Günde İmplant Tedavisi Fiyatları?

Türkiye’de online olarak fiyat bilgisi vermek yasaktır. Bu nedenle bizimle iletişime gereçek detaylı bilgi alabilirsiniz. Maliyet diğer diş değiştirme seçeneklerinden daha yüksek olsa da, beklemek zorunda olmama, güç, rahatlık ve bakım kolaylığı gibi faydaları karşılaştırırsanız, avantajlar kesinlikle bu tek dezavantajdan daha ağır basar. Dental İmplant Maliyetini Görün

 Gülüşünüzü ve yaşam tarzınızı geri kazanmak için bugün bizi arayın

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp