Diş Beyazlatma ve Diş Beyazlatma Fiyatları

diş beyazlatma fiyatları

Diş Beyazlatmak istiyor ve Diş Beyazlatma Fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz sorulara cevap arıyorsanız bu yazımız size göre.

Tüm Diş Beyazlatma ve Diş Beyazlatma Fiyatları ile ilgili Sorularınızın Cevaplandı

Diş beyazlatma, gülümsemenizi geliştirmenin en ekonomik yollarından biri olmaya devam ediyor. Profesyonel diş beyazlatma, diş yüzeyinizin hiçbirini çıkarmadan dişinizin doğal rengini aydınlatmanın etkili bir yoludur.

Ne kadar güvenli?

Eğitimli bir diş hekimi tarafından yapıldığında beyazlatma tamamen güvenlidir. Dişlerin ağartılması, dişçi tarafından öngörülen kitlerle, bir soda içmeye eşdeğerdir. Ağartma maddesi, nötr olan bir Ph.

Tezgahtan satın alınan ağartma kitleriyle ilgili sorunlar var. Ucuz olmalarına rağmen, normal olarak, dişlere zarar verebilecek veya dişlerin emayelerini inceltebilecek asit durulama içerir. Bu asitle durulama dişlere aşırı derecede zarar verebilir.

Yan etkileri nelerdir?

En sık görülen yan etkisi diş ve diş eti hassasiyetidir. Birçok insan herhangi bir şekilde duyarlılık yaşar. Bu, dişlerin boyunlarında, diş etleri çekildiği zaman meydana gelir. Hassasiyet yaşarsanız, birkaç gün dişlerinizi beyazlatmayı bırakın. 3-4 gün sonra devam edebilirsiniz. Hassas diş macununu tepsilerinize günde bir saat boyunca yerleştirebilirsiniz.

Bununla birlikte, Zoom beyazlatıcı ürünlerle, ACP (amorf kalsiyum fosfat), potasyum nitrat ve florür içerir, bu da duyarlılığı azalttığı kanıtlanmıştır.

Bunu kim önerebilir?

Sadece eğitimli diş hekimleri diş beyazlatma işlemini yapabilir. Bu bir diş prosedürüdür ve ehliyetli bir diş hekimi dışında diş beyazlatması uygulayan herhangi biri yasadışı olarak yapıyor.

Yaş sınırlaması var mı?

Diş beyazlatma 18 yaşından küçüklere teklif edilemez.

Hamileyseniz veya emziriyorsanız dişlerinizi beyazlatabilir misiniz?

Hamile veya emziren kadınların diş beyazlamasını önlemesi önerilir. Yutulan ağartıcının fetüs veya bebek üzerindeki potansiyel etkisi henüz bilinmemektedir.

İlk adım nedir?

Diş beyazlatmaya uygun olup olmadığınızı kontrol edecek bir diş hekimi ile ilk görüşmeniz gerekecektir. Farklı diş beyazlatma seçeneklerinden geçecekler ve sizin için en iyi seçeneğe karar vermenize yardımcı olacaklar.

Diş Beyazlatma Çeşitleri ve Diş Beyazlatma Fiyatları

1: Ev: Beyazlatıcı jel ağız koruyucuya benzer özel yapım tepsilere yerleştirilir. Tepsi günde 1 saat (gündüz beyazlatma) veya 6-8 saat (gece beyazlatma) arasında giyilir.

2: Ofis Tipi:  Dişlerinizi hazırladıktan ve diş etlerinizi koruduktan sonra. Jeli dişlerinize yerleştiriyoruz ve jeli aktif hale getirmek için bir LED ışık kullanıyoruz. Randevu 1 saattir. Bu seanstan sonra, beyazlatma işlemini tamamlamak için 3 gün boyunca 1 saat boyunca özel tepsiler kullanmanız gerekecektir.

Ne kadar sürer?

1 :: Ev: 2 ila 12 hafta arasında herhangi bir yerde alabilir

2: Ofis Tipi: Randevu 1,5 saattir, ayrıca özel tepsileri günde 1 saat, 3 gün boyunca da giymeniz gerekecektir.

Dolgularım, kuronlarım veya kaplamalarım varsa?

Diş beyazlatma, kaplama, kron veya takma dişler gibi herhangi bir ‘sahte’ diş üzerinde çalışmaz ve dolguları beyazlatmaz. Diş beyazlatma işleminden sonra dişlerin yeni rengiyle eşleşmeleri için bunların değiştirilmesi gerekebilir.

Kök dolgulu tek bir diş beyazlatılabilir mi?

Evet. Bazen ölü dişler kök dolgusu sonrasında renge bürünür. Diş kök tedavisi görmüşse, kanal belki tekrar açılabilir. Beyazlatma ürünü dişi beyazlatmak için içeriden uygulanır.

Dişler ağartmazsa ne olur?

Ağartmadan önce dişler üzerinde beyaz lekeler varsa, bu lekeler ilk birkaç gün boyunca daha beyaz görünecektir, ancak lekeler ve dişin geri kalanı arasındaki kontrast daha az olacaktır ve sonunda çok belirgin olmayacaktır. Bazen beyaz lekelerin daha kalıcı olarak giderilebileceği Mikro aşınma denilen bir prosedür uygularız.

Bazı dişler daha açık / beyaz alanlarla bantlanmış görünebilir. Yine bu bantlar orijinal olarak diş üzerinde bulunur. Diş karanlık olduğundan bu bantlar açık değildir. Diş hafifleştikçe, dişin daha açık olan kısımları önce koyu şeritlenmiş alanın ardından hafifleyecektir. Bir hafta kadar sonra bunlar fark edilemez.

Dişlerim nasıl hissedecek?

Diş beyazlatma işleminden sonra kendinizi çok temiz hissedeceksiniz. Ağartma maddesi ayrıca diş etlerinin sağlığına yardımcı olma veya iyileştirmede diş etleri üzerinde dolaylı bir etkiye sahiptir. Tekniğin ortodontik tedavi sırasında ilk olarak diş eti tahrişini iyileştirmek için kullanıldığı gibi icat edilmiştir.

Diş beyazlatma ne kadar sürer?

Beyazlamanın etkisinin 3 yıla kadar süreceği düşünülüyor. Ancak bu kişiden kişiye değişecektir. Dişlerinizi lekeleyen ürünler içiyor, içiyor veya içiyorsanız dişleriniz daha koyu gözükecektir.

Yüzey lekelerini çıkarmak için Gümüş Hijyen hizmetimizi tavsiye ediyoruz. Lekeleri çıkarmak için bir Airflow sistemi kullanıyoruz, ardından parlak bir cila kullanıyoruz.

Diş Beyazlatma Fiyatları ile ilgili bilgi almak için bize Whatsapp aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp