Estetik Diş Hekimliği

estetik-dis-hekim

Estetik diş hekimliği, dişlerimizin düzgün sıralanması, doğal ve beyaz görünümü açısından uygulanan tedavi yöntemidir.

Her insan dişlerinin görüntüsünün düzgün ve dişlerinin fonksiyonel olmasını ister, çünkü insanlarla kurmuş olduğumuz ilk izlenimi gülüşümüz belirlemektedir.

Estetik diş hekimliği aslında sanatsal bir çalışma olup diş sağlığı ve  estetiğini bir arada sunmaktadır.

Estetik Diş Hekimliğinde Uygulanan Yöntemler

Estetik Diş Hekimliğinde ;

  • Diş beyazlatma
  • Pembe estetik
  • Zirkonyum ya da porselen kaplamalar
  • Bonding
  • Ortodontik tedaviler
  • Lamina porselenler
  • Dudak konturlarının şekillendirilmesi
  • İmplant

Hollywood Gülüşü

Hollywood Gülüşü ; insanları sürekli dizi, film ve gösterilerde hayranlıkla  baktığı diş tasarımı olarak bilinmektedir. Hollywood Gülüşü, starların ekranda diş ve gülüş tasarımıdır aslında. Gülüşünü değiştirmek ve diş tasarımından memnun olmayan bireyler Estetik Diş tasarımı ile artık bu gülüşe sahip olabilmektedirler.

Emax Diş Kaplama

Emax Diş Kaplama sanatçıların tercih etmesiyle birlikte tanınmaya başlayan,lityum seramikten yapılan dayanıklı diş kaplama yöntemidir. Dizi film oyuncularının ve ya mankenlerde görmüş olduğunuz diş kaplamalarına sizde artık sahip olabileceksiniz. Emax Kaplama Ön kesici dişlere uygulanmaktadır.

Emax Diş Kaplama ile diş güzelliğiniz ve gülüşünüz kusursuz olacak.

Zirkonyum Diş 

Zirkonyum diş  , renksiz doğal kökenli bir kristal olan zirkonyum metalinden yapılan ve seramik kaplamaya göre daha şeffaftır ve daha doğal görünür.

Zirkonya kronları 2000’li yılların başından bu yana popüler hale gelmiştir.

Aşınmaya dayanıklı, uzun ömürlü, estetik, doğal görünür ve alerjiye neden olmaz. Böyle bir kaplama dişe takılmadan önce dişin kökünün güçlü olduğundan emin olunmalıdır. Hem canlı hem de implant bir diş üzerine monte edilebilir.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma dişlerin var olan rengini açmaya ve lekelerin ve renk değişikliğinin giderilmesine yardımcı olur. Diş beyazlatma en popüler kozmetik dental işlemler arasında yer almaktadır. Beyazlatma bir defalık uygulanan bir işlem değildir. Daha parlak ve beyaz rengi korumak için zaman zaman tekrar edilmesi gerekebilmektedir.

Diş beyazlıkları bilinçaltımız tarafından gençliğin ve sağlığın belirtisi olarak algılanır.

60 Dakikada Diş Beyazlatma

Gülüş tasarımı, birden fazla aşaması olan ve bu aşamaların bir bütün olarak ele alınmasıyla güzel bir estetik ortaya çıkarılmasıdır. Gülüş tasarımında yüz estetiğine uyum sağlayacak dudak yapısı, diş ve diş etlerindeki düzenleme, beyazlatma gibi etkenler göz önünde bulundurularak planlanmaktadır.

Gülüş tasarımında işlemlerin süreci ve sonucunu işlemlere hiç başlamadan görmenizi  sağlıyoruz. Bu işleme Mock-up uygulaması denmektedir ve  yani dişlere dokunmadan adayın ağzında yapılacak olan işlemlerin neticesini, yani final gülüşü, bir ön tasarım ve de silüet olarak görme aşaması olarak tanımlanabilir.

Detaylı bilgi ve randevu için WhatsApp & Telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp