Hollywood Gülüşü

hollywood-gulusu

Hollywood Gülüşü ; insanları sürekli dizi, film ve gösterilerde hayranlıkla  baktığı diş tasarımı olarak bilinmektedir. Hollywood Gülüşü, starların ekranda diş ve gülüş tasarımıdır aslında. Gülüşünü değiştirmek ve diş tasarımından memnun olmayan bireyler Estetik Diş tasarımı ile artık bu gülüşe sahip olabilmektedirler.

Hollywood Gülüşü İstanbul 

İstanbul Merkezli olan Estetik Dental İmplant Merkezi, sizi kusursuz gülüşlere kavuşturuyor. Muayene ve tasarımı planladıktan sonra siz onay verdikten sonra işlemlerimiz başlamaktadır. İstanbul’da merkezi konumda olan kliniğimize Metro, Metrobüs, özel aracınız ile gelecekseniz otopark sorunu olmadan hizmet alabileceksiniz.

Hollywood Gülüşü Türkiye

Yurt dışından bir çok hastamız 1-4 gün arasında gülüş tasarımını uygun maliyetle yaptırarak tatil ve diş estetiğini hizmetini bir arada alabilmektedir. Anlaşmalı otel ve transfer hizmetlerini tercih etmeleri ile sağlamaktayız. İstanbul’un güzelliklerini bir yandan gezerken gün içi programlarını sıkıştırmadan randevularını planlamaktayız.

Kusursuz Gülüşler İçin

Gülüş Tasarımında Uygulamalarımız

Diş İmplanları : Eksik dişlerinizi ; 1 Günde İmplant tekniği ile dikişsiz ve kanamasız şekilde tamamlıyoruz.

Diş Boyu Uzatılması: Ön Dişler dişlerin estetiğidir. Sizin de ön diş boy uzatma talebiniz var ise Hekimimiz muayene sonrası sizin talepleriniz doğrultusunda en uygun tasarımı size sunmaktadır.

Altın Oran: Yüz yapınızı göz önünde bulundurarak oransal hesaplamalar yaparak tasarımınızı mükemmelleştiriyoruz.

Porselenler: Diş kaplamanızı Laminee veya Zirkonyum olarak tercih edebilirsiniz. Bu konuda sizi detaylı bir şekilde bilgilendirmekteyiz.

Diş estetiğinizin tamamlayıcıları olarak anlaşmalı klinik ve  hastanelerde Dudak Dolgusu, Kaş tasarımı, Saç ekimi ve burun estetiği gibi  bir çok hizmete bizim aracılığımız ile ulaşabilmektesiniz. Sizin için bütün planlamanızı yaparken siz İstanbul’un keyfin çıkarabileceksiniz.

Bilgi ve Randevu İçin Lütfen Telefon hattımızdan veya WhatsApp üzerinden hızlı destek alabilir ve size de uyacak olan tatil programınızı birlikte planlayabiliriz.

Hollywood Gülüşü Mecidiyeköy

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp