Tek Diş İmplant Fiyatı

tek diş implant fiyatı

Tek Diş İmplant Fiyatı verilmeden önce hekimimiz tarafından muayene edilmenizi ve diğer dişlerinizin kontrolü ile tedaviye başlamanızı tavsiye ediyoruz. Tek diş eksiği olan hastalarımızda muayene sonrası çene kemiği uygun ise aynı gün içinde uygulama yapıyor ve implantın çene kemiğine alışma sürecini bekliyoruz.

Tek diş eksikliği artık özgür gülüşlerinize engel değil! Bizlerle hemen iletişime geçebilir, ücretsiz muayene hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tek diş implantı uygulamasına neden ihtiyaç duyulur?

Diş kaybı, çoğu kez diş çürüğünden, diş eti hastalıklarından veya travma gibi kazalardan dolayı meydana gelebiliyor. Önceleri tek diş kayıplarında yalnızca köprü veya protez gibi tedavi yöntemleri tercih edilirken, diş hekimliği alanındaki gelişmeler sayesinde implant uygulamalarıyla da tedavi süreçleri kolaylaşmıştır. Tek diş implantı, kişinin problemli bir diş çürüğü sonrasında dişini kaybetmesi sonrasında uygulanabilir. Çıkartılan dişin yerine, tek diş implant uygulaması yapılabilir.

İmplant Nasıl Uygulanır?

İmplant çene kemiğine uygun ve doğal diş köküne en yakın olduğundan dolayı tercih edilme sebebi Türkiye’de çok fazladır. Öncelikle muayene olarak, çene kemiğinizin uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz. Röntgen çekimi ile kemik yapınız uygun ise implant uygulamasına geçiyoruz.

Avantajları Nelerdir?

Diğer Komşu dişlere herhangi bir zarar vermeden tek bir dişteki sorunun çözümlenmesini sağlar. Köprüye göre bakımı ve temizliği daha kolaydır. Diş implantı, doğal diş fonksiyonuna sahiptir ve aynı görünümü de sunar.

Tek Diş İmplant Fiyatında kullanılacak implant markası fiyatı belirlemede 1. sırada olmaktadır. Fakat hekiminize danışarak ve hekiminizi en çok uygulama yapmış olduğu implant markalarını seçebilirsiniz.

İmplant markaları ile ilgili;

Kullandığımız Markalar

İsveç Marka İmplant : Nobel Biocare 
İsveç Marka İmplant : Astra Tech
En İyi İmplant Markaları İçin Linke Tıklayınız.
Randevu İçin: Bize  telefon numaramızdan ulaşabilir veya canlı destek & WhatsApp hattından bilgi alabilirsiniz. Size özel fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp