Türkiye İmplant Kampanyası

Türkiye İmplant Kampanyası

Türkiye İmplant Kampanyası ,  yurtdışında yaşayan ve Türkiye ‘de diş tedavisi düşünen hastalarımıza özel hazırlamış olduğumuz kampanyalar ile ilgili bizimle iletişim kurarak bilgi alabilirler.

Türkiye İmplant Diş Neden Daha Uygundur?

Diş kliniklerine implant satışı yapılırken o ülkenin mevcut ekonomik koşullarına göre fiyat belirlerler. Dolayısıyla aynı marka implant dahi olsa Almanya’da diş kliniklerinde maliyet, Türkiye’deki implant kliniklerine göre çok daha yüksek olur.

İmplant tedavisi; öncelikle dental implantların ne olduğunu tartışmamız gerekir: dental implantlar, çenenize yerleştirilen ve ardından doğal kemiğinizle bağlanan yapay diş kökleridir. Dolayısıyla diş implantları, yapay diş kronları için yeni ve sağlam bir temel işlevi görür.

Diş implantı, üst veya alt çene kemiğine yerleştirilen ve bir veya daha fazla eksik dişin yerini alan bir kuron , köprü veya protezi desteklemek için kullanılan, titanyumdan yapılmış yapay bir diş köküdür .

Yapay kök oluşturmak için, küçük bir titanyum vida dikkatlice çene kemiğine yerleştirilir ve osseointegrasyon olarak bilinen bir işlemle sabitlenir. Titanyum vida ile çene kemiği arasında artık bağıl hareket olmadığında bu işlem tamamlanır. Yapay kök çene kemiğine sabitlendiğinde, kusursuz ve doğal bir diş restorasyonu için bir diş kronunu sabitlemek için bir diş postu kullanılır.

Dental implant cerrahisi, tipik olarak 3 ila 6 ay boyunca 2 ameliyat ve birkaç randevudan oluşan çok aşamalı bir ayakta tedavi prosedürüdür.

İmplant Tedavisi , yüz binlerce insanın bir zamanlar normal bir yaşam sürmek için duyduğu güvenden bahsetmeye gerek kalmadan, bir zamanlar doğal olarak gördükleri işlevi yeniden kazanmalarına yardımcı oldu. İster tek bir diş eksik, ister eksiksiz bir yeni diş setine (ALL-ON-4) ihtiyacınız olsun, implantlar sizin için uygun bir seçenek olabilir. Daha fazla özgüven , iyileştirilmiş ısırma baskısı ve Dental İmplantların sunduğu uzun ömür ve güvenilirliğin keyfini çıkarmanızı istiyoruz .

Diş İmplantı, üst veya alt çene kemiğinize batırılmış yapay bir diş kökü olarak düşünülebilir. Dental implantlarımız, vücudunuzla uyumlu çok güçlü bir malzeme olan titanyumdan yapılmıştır .

Türkiye İmplant Kampanyası  : Bir Günde Diş İmplantı ve Sabit Dişler : İster tek diş ister tüm dişleriniz olsun, eski dişlerinizi çıkarabilir, implantları yerleştirebilir ve geçici kronları ekleyebiliriz – hepsi aynı gün!

İmplant Tedavisi ve Faydaları

Diş İmplantlarının eksik bir dişi veya diş setini değiştirmek için doğru seçenek olmasının birkaç nedeni vardır. Diş implantları:

 • Kalıcı bir çözüm sundukları için eksik dişleri yerine koymak için en iyi alternatiftir . İmplant çene kemiğinize yerleştirildikten sonra, diğer dişlerinizin sağlığı için hayati önem taşıyan o bölgede ileride oluşabilecek herhangi bir kemik kaybı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
 • Çevreleyen (doğal) dişleri koruyun çünkü destek için komşu dişlere ihtiyaç duymazlar.
 • Doğal dişleriniz gibi olması . Tıpkı gerçek dişleriniz gibi işlev görür, görünür ve hissedilir.
 • Güvenle konuşmanıza, gülmenize ve gülümsemenize izin verin.
 • Isırma basıncını artırın
 • Rahat ve yerinde kal
 • Doğal dişlere özen gösterdiğiniz gibi bakılır
 • Ortalama olarak 3 üniteli bir köprüden daha düşük maliyet
 • Diş hekiminiz tarafından uygun şekilde bakımı yapıldığında, implantların 20 yıl veya daha uzun süre dayandığı görülmüştür.
 • Doğal dişlerinizden veya köprünün aksine implantlarla çürük oluşmaz
 • İmplantlar size her zaman istediğiniz gülümsemeyi verebilir !
 • Gelişmiş sindirim sayesinde daha sağlıklı ve mutlu hissedin
 • Daha genç görünün, kendinize güvenin ve daha emin bir gülümsemeye sahip olun
 • Yaşam kalitenizi artırın

Türkiye İmplant Kampanyası için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.Whatsapp : 0544 856 8116

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp