Alman implant markaları

alman implant markaları

Alman implant markaları , Türkiye’de çok fazla uygulanmaktadır.Bego , Bio-Dem , SKY(Bredent), Trias, Humantech, Camlog, ICX en çok uygulanan markalardır.Bunun nedeni implantların çene kemiğiyle mükemmel uyumu olmaktadır.

İnternet kullanımının artması ve implant yaptırmak isteyenlerin , uygulama yaptıran kişilerden bilgi alması ile Alman İmplant Markaları yorumları her geçen gün artmaktadır.

mplant Türleri ; İmplantlar saf titanyumdan üretilir. Oldukça küçüktürler ve normal diş kökleri gibi davranmaları için diş etinin altındaki kemiğe sığarlar. Her tür diş kaybı için kullanılabilirler ve ihtiyaç duyduğunuz her şeye uyacak şekilde kişiselleştirilebilirler. Artık ne olduklarını daha iyi anladığınıza göre, aralarından seçim yapmanız gereken farklı türleri gözden geçirelim. Diş implantları fiyat o uygun sen diş implant prosedürünün türüne bağlıdır.

Dental İmplant Türleri

İki ana implant türü vardır:

  • Subperiosteal: Bu diş implantları diş etinin altına ancak çene kemiğinin üzerine veya üstüne yerleştirilir. Bu tip implant, yeterince sağlıklı doğal çene kemiğine sahip olmayan ve onu yeniden inşa etmek için bir kemik büyütme prosedürüne giremeyen veya yaptırmak istemeyen hastalarda kullanılabilir.
  • Endosteal: Bu diş implantları çene kemiğine yerleştirilir. Tipik olarak titanyumdan yapılmış ve küçük vidalar şeklinde şekillendirilmiş, en yaygın kullanılan implant türüdür.

Çene kemiğiniz diş implantlarını destekleyemiyorsa, kemiği yeniden oluşturmak, doğal çene hattınızı eski haline getirmek ve implant destekli dişler için sağlam bir temel sağlamak için çeşitli teknikler kullanılabilir. Bunlar şunları içerir:

  • Ridge genişlemesi. Çeneniz diş implantlarını destekleyecek kadar geniş değilse, kemik grefti materyali çenenizin üst kısmı boyunca oluşturulan küçük bir çıkıntıya veya boşluğa eklenebilir.
  • Sinüs kaldırma. Sinüs büyütme veya sinüs yükselmesi olarak da adlandırılan bu, üst arka dişlerin eksik olması nedeniyle doğal kemiğin bozulduğu durumlarda sinüsün altına kemiğin eklenmesini içerir.
  • Kemik büyütme. Bu, implantları başka şekilde destekleyemediğinde çenenizdeki kemiği restore etmeyi veya yenilemeyi içerir. Araştırmalar, kemiği güçlendirmek için kemik katkı maddeleri ve büyüme faktörlerinin kullanılmasının genellikle en iyi sonuçları verdiğini göstermektedir.

Alman İmplant Tedavisi

Yeni bir hasta bir diş kliniğine geldiğinde, tedaviye başlamadan önce tıbbi durumunu bildirmesi istenecektir. Aynı ülke içinde olsa bile bir hasta doktorunu değiştirdiğinde de aynı şey olur. Ayrıca muayenehanelerin hastayla ilgili bilgileri, kendisi tarafından talep edildiğinde sağlığı yararına olacak şekilde yayınlaması da yaygın ve etiktir. Bu sayede doktor doğru bir şekilde planlama ve teşhis koyabilir. Şimdi, eğer hasta yapabiliyorsa, ideal devamlılık için en iyi çözüm, tedaviden sonra, özellikle cerrahi işlemlerden sonra, takip ziyaretlerine katılmak için bir süre kalmasını sağlamaktır. Çoğu diş turizmi kliniği bu sorunu bildiği için, işlerini garanti edenleri aramak da önemlidir. Bu şekilde öngörülemeyen durumlar olsa bile, uygulama duruma cevap verecektir

Ancak, düşük maliyet, sunulan hizmetlerin kalitesinin düşük olduğu anlamına gelmez. Basitçe Türkiye’de düşük bir yaşam maliyeti söz konusudur ve diş hekimliği hizmetlerinin fiyatındaki artış yerel nüfusun çoğunu alacaktır. Bu nedenle, bu durumda, bir diş hekimi küçük aylar için sağlıklı dişler edinme fırsatına sahiptir.

Alman implant markaları ve Fiyatları

Türkiye’de internet sitesi üzerinden fiyat belirtmek yasaktır. Bu nedenle kullanmış olduğumuz . Bego , Bio-Dem , SKY(Bredent), Trias, Humantech, Camlog, ICX  markalar ile ilgili fiyat bilgisi almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp