Düğün Planlama – Gülümsemeni Büyük Güne Hazırla

Düğün Planlama – Gülümsemeni Büyük Güne Hazırla

Gülümsemenizin düğün fotoğrafına hazır olduğundan emin olmak için ne yapabilirsiniz? İşte işi yapacak hızlı ve uygun fiyatlı diş seçenekleri.

Gülümsemenizi parlatmak

Gülümsemenizi geliştirmenin en hızlı yollarından biri diş beyazlatmadır. Yediğiniz ve içtiğiniz yiyecekler, alabileceğiniz ilaçlar veya yaşla birlikte gelen doğal sararma nedeniyle dişler lekelenebilir. Profesyonel beyazlatma, biriken lekeleri veya sararmayı gidermenin en iyi yoludur. Diş hekiminiz çeşitli beyazlatma seçenekleri sunabilir.

Ofis içi beyazlatma: Bu, diş hekiminizin ofisinde yapılır. Bir diş profesyonelinin gözetimi altında, dişlerinize bir jel uygulanır ve içindeki güçlü beyazlatıcı ajan özel bir ışığa maruz bırakılarak aktive edilir. Bu tedavi sadece 2 saat içinde dişlerinizi sekiz tona kadar önemli ölçüde beyazlatabilir.

Evde beyazlatma:  Özel ve beyazlatma tepsileri ve jeli diş hekiminiz tarafından size tam ve hatta beyazlatma sonuçları sağlayacak şekilde sağlanır. Daha sonra bunu istediğiniz zaman ve ne sıklıkta evde kullanabileceksiniz. Tedavi süresi, gülümsemenizin ne kadar beyaz olmasını istediğinize bağlı olacaktır.

Hiçbir şey “Gelin” muhteşem beyaz bir elbise ve eşleşen bir gülümseme daha fazla diyor!

 

Gülümsemenizi onarma

Yapıştırma : Gülümsemeniz cips veya çatlaklar nedeniyle mükemmel değilse, mükemmelleştirmek için çok uygun bir çözümdür. Yapıştırma, bir dişi onarmanın en hızlı ve en kolay yolu olabilir. Kompozit bir reçine dişlerinizle renk uyumlu hale getirilir ve daha sonra yüzeye uygulanır ve şekillendirilir. Siz ve diş hekimi göründüğü gibi mutlu olduktan sonra, bir tedavi ışığı ile sertleştirilir ve cilalanır. Gülümsemenle güzelce karışacak ve doğal görünecek.

Bu tedavi ile ilgili en iyi şey, sadece bir ziyarette rahatsız edici kusurları silebilmesidir!

Gülümsemenizi düzeltmek

Çarpık dişler, özellikle gülüşünüzün herkesin dikkatinin odak noktası olduğu bir günde utanç verici olabilir. Düğün gününüzden önce gülümsemenizi geliştirmek için zamanınız olmadığını düşünebilirsiniz, ancak düşünmeniz gereken birkaç ortodontik tedavi vardır.

Porselen kaplamalar : Düğün gününüz sadece birkaç ay uzaktaysa, porselen kaplamalar sizin için doğru çözüm olabilir. Genellikle “anlık ortodonti” olarak adlandırılan kaplamalar, dişlerin önüne yapışan, şeklini, boyutunu veya rengini değiştiren ince porselen kabuklardır. Dişleriniz hafifçe çarpıksa veya düzensizse, kaplamalar sadece iki veya üç ziyarette gülümsemenizi yapabilir. Diş hekiminiz bunun sizin için iyi bir seçenek olup olmadığını söyleyebilecektir.

Invisalign® : Büyük gün gelmeden önce daha fazla zamanınız varsa, bir yıl kadar söyleyin, Invisalign® sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Invisalign, dişlerinizi doğru pozisyonlarına getirmek için bir dizi şeffaf, polimer hizalama tepsisi kullanır. Neredeyse görünmez hizalayıcılar yemek, fırça ve diş ipi için çıkarılabilir. Invisalign® ile tedavi tipik olarak yaklaşık 12 ay sürer.

Kameraya gülümse

Beyaz, düz, kusursuz bir gülümsemeye sahip olmak, özel gününüzde büyük ve parlak gülümsemeniz için gereken güveni verecektir. Düğün fotoğraflarınıza, sadece güzel, mutlu gülümsemelere ve mutlu anılarınıza baktığınız için pişman olmayacaksınız. Yani, yaklaşan nikâhlarınızı tebrik ediyoruz ve umarız hayalini kurduğunuz her şey olur!

Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp