Komple İmplant Diş

Komple implant diş

Komple İmplant Diş , dişleri ciddi şekilde eksik olan veya ağzı tamamen dişsiz olan hastalar için dişlerin yeniden yapılandırılması, dişlerin düzgün işlevini yerine getirmesi, genel görünümünün ve normal oklüzal işlevinin eski haline getirilmesi; eksik dişleri olan hastaların çiğneme işlevlerini geri kazanmalarını sağlamak, Tedavi sağlık, güven ve yaşam kalitesi.

Tam ağız rekonstrüksiyonuna ihtiyaç duyan her hastada farklı sorunlar olduğu için, tam ağız rekonstrüksiyon tedavisinden önce implant doktoru rekonstrüksiyon yöntemini göz önünde bulundurarak tüm ağzı alacak, muayene ve değerlendirme yapacak, dikkatlice planlayacak ve özel bir tedavi planı oluşturacaktır. Tam ağız rekonstrüksiyonu çok büyük bir disiplinler arası tedavi kursudur.Bu nedenle diş rekonstrüksiyonu sırasında implant doktoru, periodontal tedavi, kanal tedavisi, diş çekimi, diş dolgusu gibi hastanın durumuna göre gerekli ağız temizliğini de gerçekleştirecektir. … vb. Rekonstrüksiyon tedavisinin kalitesini sağlamak için.  Komple implant diş  geleneksel hareketli protezleri, sabit protezleri veya en popüler yapay diş implantlarını kullanabilir.

  • Dental İmplant Konsültasyonu ve Değerlendirmesi -Profesyonel hekimlerle konsültasyon ve hassas ağız muayenesi ile hastaya en uygun planı değerlendirin
  • Kişisel bir tedavi planı hazırlayın – Hastanın dişlerini kontrol edin ve nedenini ortadan kaldırın – diş çürüğünün giderilmesi, kötü takma dişlerin çıkarılması, kötü köklerin çıkarılması … vb.
  • Periodontal hastalık tedavisi -Hastanın periodontal hastalığı varsa öncelikle sorunu tedavi etmesi gerekir, periodontal hastalığın kontrol altına alındığı tespit edildikten sonra eksik diş bölgesinde dental implant değerlendirmesi yapılır.
  • Profesyonel doktorlar tarafından değerlendirme -Doktor hasta ile protezin tasarımını tartışacak ve protezi tedavi için yapacak. Amaç, hastaların çiğneme ve ısırma fonksiyonlarını sürdürmelerine, görünümlerini korumalarına, tedavi altındaki diş ve dokuların iyileşmesini beklemelerine olanak sağlamaktır. Doktor aynı zamanda hastanın durumunu değerlendirecek veperiodontal cerrahi, kemik cerrahisi, implant çevresindeki diş eti dokusunun rekonstrüksiyonu, üst sinüs kaldırmagibi gerekli ek dental implant ameliyatını gerçekleştirecektir.
  • Diş implantı cerrahisi – görünüşü ve işlevi bir dişin köküne benzeyen hassas bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiş implantlar, ameliyat yoluyla diş eti kemiğine implante edilir.
  • Resmi protezleri takın – Her dişin durumuna göre en ideal protezleri tasarlayın; dokular iyileştikten sonra protezleri kilitleyebilirsiniz
  • Eve dönüş takibi – tam ağız rekonstrüksiyonunun sonuçlarından emin olmak için altı ayda bir kontrol ve ağız temizliği.
Leave comment

Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

0 544 856 8116

Telefon & WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tes: 09:00 - 19:00

Mail

bilgi@estetikdentalimplant.com
× WhatsApp